Шахтар після перемоги над Барселоною програв Дніпру-1: команда Максимова вийшла на перше місце в УПЛ

Переглядів 3052
Матч Шахтар - Дніпро-1. Фото: УПЛ
Підопічні Маріно Пушича поступилися Дніпру-1 Юрія Максимова після того, як в Лізі чемпіонів була яскраво обіграна каталонська Барселона.

12 листопада в рамках 14 туру УПЛ Шахтар приймав Дніпро-1. Для донецької команди це був перший матч після перемоги над Барселоною в Лізі чемпіонів (1:0).

Як і в поєдинку з каталонцями, за донеччан забив Данило Сікан, якому вдалося відзначитися забитим м'ячем уже на п'ятій хвилині. Та на 41 хвилині Едуард Сарапій повернув поєдинку статус паритету.

▶️ Відео всіх голів у матчі Шахтар – Дніпро-1 дивіться в нашому телеграм-каналі

На початку другої половини зустрічі Олексій Гуцуляк та Богдан Лєднєв своїми голами вивели Дніпро-1 вперед, зробивши солідну перевагу.

Шахтарю не вдалося відігратися – дніпряни перемогли з рахунком 3:1.

УПЛ. 14 тур

Шахтар – Дніпро-1 – 1:3 (1:1)

Голи: Сікан, 5 – Сарапій, 41, Гуцуляк, 51, Лєднєв, 56.

• Після цього поєдинку Дніпро-1 з 30 очками в активі вийшов на чисте перше місце в УПЛ.
  • Шахтар із 24 балами посідає четверту позицію, але команда Маріно Пушича має ще два матчі в запасі.