Шахтар програв загребському Динамо: завтра донеччани зможуть взяти реванш

Переглядів 1319
Матч Динамо Загреб - Шахтар. Фото: Шахтар
Донецький Шахтар у рамках сьогоднішьного спарингу зазнав поразки від загребського Динамо. Гірники програли з рахунком 0:1. За балканців голом відзначився Томаш Бакович.

26 липня в рамках контрольного поєдинку в рамках літніх зборів Шахтар у Хорватії на стадіоні «Максимир» поступився загребському Динамо з рахунком 0:1.

Балканська команда переможним голом відзначилася в другому таймі на 65 хвилині після точного удару Томаша Баковича.

Контрольний матч

Динамо (Загреб) – Шахтар (Донецьк) – 1:0

Гол: Бакович, 65

• У суботу, 27 липня, донецька та загребська команди зіграють знову. Початок спарингу на стадіоні «Максимир» – о 20:00.
  • Для Шахтаря це був сьомий поєдинок на зборах. Донеччани виграли три матчі, три рази програли та один раз розписали мирову.
  • Шахтар на правах чемпіона України зіграє в основній сітці Ліги чемпіонів, до якої і готується на зборах в тому числі.