Шахтар ризикує втратити головного тренера, що приніс їм «золотий дубль»: Пушич зробив дуже неоднозначну заяву

Переглядів 6470
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
3 голоси
Шахтар ризикує втратити головного тренера, що приніс їм «золотий дубль»: Пушич зробив дуже неоднозначну заяву
Маріно Пушич. Фото: ФК Шахтар
Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич прокоментував чутки навколо його можливого повернення до Феєноорду, та висловився щодо виграних титулів у донецькому клубі.

Головного тренера Шахтаря Маріно Пушича пов'язують з можливим поверненням до Феєноорда, де він раніше був асистентом наставника Арне Слота, а тепер може посісти його місце, так як нідерландець готується очолити Ліверпуль.

Пушич відреагував на ці новини, зробивши доволі неоднозначну заяву стосовно свого майбутнього.

«Звичайно, приємно, що моє ім'я згадують в аспекті роботи у такому великому клубі. Це показує, що я досяг чогось у Феєноорді як помічник тренера. Але наразі мені більше нема чого сказати. 

Мій контракт із Шахтарем розрахований ще на два роки, і попри складні обставини, мені тут подобається. Побачимо, що станеться у майбутньому».

Окрім цього, спеціаліст висловився стосовно успіхів цього сезону, в якому зумів привести донеччан до перемоги в УПЛ та Кубку України.

«Коли я тільки розпочав цю роботу я не міг передбачити, що ми вже цього сезону виграємо чемпіонат і Кубок. На той момент у чемпіонаті лідирувало Динамо, але мій перший матч був проти киян.

Ми виграли його, вийшовши на перше місце. Я освоїв стиль гри набагато швидше, ніж очікувалося, і мій підхід прижився», – приводить слова Пушича видання «De Telegraаf».

  • Нагадаємо, що Маріно очолив Шахтар восени 2023 року, а його контракт з клубом діє до 30 червня 2026-го.
  • У Феєноорді він працював з 2021-го по 2023 рр.