«Шахтар справді вийшов на бразильський ринок»: Циганик розкрив плани «гірників» у січні

Переглядів 444
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
«Шахтар справді вийшов на бразильський ринок»: Циганик розкрив плани «гірників» у січні
Кевін. Фото: ФК Палмейрас
Відомий журналіст та коментатор Ігор Циганик розповів, як Шахтар планує посилювати команду під час зимового трансферного вінка.

Циганик в ефірі останнього випуску «Циганик Live» розповів, що Шахтар розпочав пошуки потенційної заміни для Михайла Мудрика.

«Шахтар шукає заміну Мудрику. Не в тому плані, що вони збираються продати Мудрика. Але окрім нього, на цій позиції повинен хтось грати. І ось цей хлопчина бразилець. Наскільки я знаю, була задача для селекційної служби Шахтаря знайти людину, яка зможе в потрібний момент замінити Мудрика.

Це не говорить про те, що Шахтар планує чи не планує продавати взимку Мудрика. Я знаю, що Шахтар справді вийшов на бразильський ринок і цікавиться він Кевіном з Палмейраса.Те, що Шахтар шукає заміну Мудрику – це правда. І те, що він цікавиться Кевіном це так само правда», – сказав Циганик.

Раніше повідомлялося, що Шахтар зробив пропозицію Палмейрасу на чотири мільйони євро щодо трансферу Кевіна. Ще одним претендентом на заміну Мудрику називали хавбека Динамо Загреб Антоніо Маріна.

19-річний бразилець провів лише два поєдинки за першу команду Палмейраса, яка нещодавно стала чемпіоном Бразилії.