Шахтар U-19 врятував нічию в матчі проти Кривбаса: гол Циганкова на дозволив «гірникам» наздогнати Динамо

Переглядів 302
Шахтар і Кривбас грають матч чемпіонату України U-19. Фото: Шахтар
Донецький Шахтар в рамках чемпіонату України U-19 зустрічався з Кривбасом та розписав мирову 1:1. За донеччан точно пробив Лосенко, у складі колективу з Кривого Розу відзначився голом Циганков.

У матчі 19 туру чемпіонату України серед юнацьких команд донецький Шахтар зустрічався з криворізьким Кривбасом у критому манежі у Щасливому, що під Києвом.

У першому таймі рахунок відкрили гості після влучного удару Антона Циганкова, однофамільця півзахисника Жирони Віктора Циганкова. Після перерви Шахтар відігрався завдяки пенальті, реалізованому Іваном Лосенком. Більше голів не було, а тому зустріч завершилася внічию 1:1.

Чемпіонат України U-19. 19 тур

Шахтар (Донецьк) – Кривбас (Кривий Ріг) – 1:1

Голи: Лосенко, 61 (з пенальті) – Циганков, 37.

• Шахтар із 43 очками в активі посідає друге місце в турнірній таблиці чемпіонату України U-19. Динамо з 45 балами іде першим.
  • Кривбас із 23 очками розташовується на десятому місці.