Шахтар втратив перші очки в УПЛ: скандальний гол Матвієнка не допоміг чемпіону перемогти Верес

Переглядів 1047
Другий тур УПЛ стартував у Рівному поєдинком за участі Вереса та Шахтаря. Зустріч завершилася з рахунком 1:1.

Чемпіон України свій матч провів раніше за решту клубів, оскільки в неділю Шахтар гратиме благодійний матч проти Тоттенгема у Лондоні.

Верес після поразки від дебютанта УПЛ Полісся (0:2) в першому турі вийшов на гру проти чемпіона добре підготовленим в тактичному плані. Господарі за підтримки вболівальників відчували себе впевнено, попри те, що команда Патріка ван Леувена діяла з позиції сили.

На останніх хвилинах першої 45-хвилинки на допомогу гостям прийшов стандарт. Матвієнко, не чекаючи свистка головного арбітра Олександра Шандора, який вирішив зарахувати гол.

Одразу після забитого голу Шахтар примудрився залишитися у меншості після того, як Бондаренко дуже жорстко зіграв проти бразильського новачка Вереса Сікейри. Команди пішли на перерву за рахунку 0:1.

Отримавши чисельну перевагу футболісти Вереса почали грати більш розкуто та частіше загрожувати воротам Різника. На 64-й хвилині на допомогу господарям прийшов кутовий – Марусич швидше за Різника дістався до м'яча, а на дальній стійці його підчатував Шевченко, котрий відновив паритет на табло.

Граючи в нерівних складах Шахтар намагався атакувати, але з втратою Бондаренка донеччанам було вкрай складно заскочити суперника зненацька.

Фінальний свисток зафіксував нічийний результат – 1:1. Верес вперше з 1993 року розжився очками в Шахтарі.