Шахтар втратив Траоре до кінця року: багатостраждальний форвард отримав чергову травму

Переглядів 672
Аватар Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
Шахтар втратив Траоре до кінця року: багатостраждальний форвард отримав чергову травму
Лассіна Траоре. Фото: Шахтар
Форвард Шахтаря Лассіна Траоре отримав травму в матчі 1 туру УПЛ проти Епіцентра (1:0), яка на тривалий час залишила буркінійця поза грою.

Як стало відомо кореспонденту сайту «Український футбол» Дмитру Вєнкову, Шахтар не зможе розраховувати на Лассіну Траоре до кінця календарного року.

24-річний форвард донецької команди отримав травму квадрицепса, й на якого очікує оперативне лікування, пропустить близько п'яти місяців.

Ще пару тижнів Шахтарю доведеться грати без бразильського вінгера Кевіна, який отримав ушкодження в другій грі з турецьким Бешикташем (2:0) у другого рауні кваліфікації Ліги Європи.

  • Траоре у сезоні 2025/26 років зіграв за Шахтар три поєдинки в усіх офіційних турнірах: без результативних дій.
  • Контракт буркінійського форварда з донецьким клубом діє до 30 червня 2026 року.
  • Авторитетний портал Transfermarkt оцінює гравця у п'ять мільйонів євро.
Реклама
1000000 грн
9.7
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри