Шахтар здобув першу перемогу в 2024 році: дебютна результативна дія Кевіна та гол 17-річного таланта

Переглядів 763
Кевін і Зубков радіють голу. Фото: Шахтар
Донецький Шахтар у рамках підготовки до другої половини сезону зустрічався з вірменським Пюніком і виграв контрольну зустріч з рахунком 2:0.

22 січня Шахтар зіграв перший матч в рамках турецьких зборів. Донецькій команді протистояв вірменський Пюнік.

У стартовому складі «гірників» вийшов на поле бразильський новачок Кевін. І вже на 14 хвилині він записав до свого активу першу результативну дію в складі, а саме флангову передачу, після якої відзначився голом Олександр Зубков. Так Шахтар виграв перший тайм із рахунком 1:0.

У другій половині зустрічі на 82 хвилині 17-річний Віктор Цуканов забив ще один м’яч у ворота Пюніка. Більше голів не було, а тому «гірники» здобули перемогу з рахунком 2:0.

Контрольний матч. Стадіон «Regnum Sports Center» (Анталія, Туреччина)

Шахтар – Пюнік – 2:0

Голи: Зубков, 14, Цуканов, 82.

• 25 січня на зборах у Туреччині Шахтар зіграє з познаньським Лехом.
  • Шахтар із 31 очком у активі посідає четверте місце в турнірній таблиці УПЛ.
  • Для Шахтаря друга половина сезону розпочнеться матчами Ліги Європи проти французького Марселя (15.02 та 22.02) та поєдинком УПЛ проти Олександрії (24.02).