Шапаренко, Караваєв, Гармаш та інші: перша група гравців Динамо успішно пройшла передсезонний медогляд

Переглядів 450
Дмитро Котков Дмитро Котков
3 голоси
Шапаренко, Караваєв, Гармаш та інші: перша група гравців Динамо успішно пройшла передсезонний медогляд
Футболісти Динамо під час медогляду. Фото: Динамо
Футболісти київського Динамо розпочинають підготовку до нового сезону. 13 підопічних Мірчі Луческу вдало пройшли традиційне медичне обстеження.

У понеділок, 26 червня, група футболістів Динамо приїхала до столичної клініки «Добробут», де «біло-сині» традиційно проходять медобстеження двічі на рік. 

Гравці були поділені на дві групи, і за два дні пройдуть усіх лікарів та здадуть необхідні аналізи. Сьогодні до клініки прибули 13 динамівців – Олександр Андрієвський, Денис Гармаш, Владислав Дубінчак, Богдан Лєднєв, Владислав Кабаєв, Олександр Караваєв, Денис Попов, Микола Шапаренко, Володимир Шепелєв, Антон Боль, Назар Волошин, Максим Дячук та повернений із оренди в Зорі Сергій Булеца.

Як зазначив лікар першої команди Анатолій Жучка, жодних проблем зі здоров’ям у футболістів, які проходили медобстеження, немає, тож усі готові до важкої передсезонної роботи. Щодо результатів обстеження, то вони будуть оброблятися протягом кількох днів, після чого їх передадуть клубним лікарям. Решта функціональних досліджень і тести можуть проводитися безпосередньо на клубній базі, для цього там є всі необхідні умови і необхідне обладнання.

Увечорі у «біло-синіх» за планом перше після відпустки тренування на клубній базі у Віті-Литовській. А за тиждень, третього липня, на команду чекає виїзд на навчально-тренувальний збір до Австрії.

  • За підсумками минулого сезону Динамо посіло четверте місце в УПЛ.
  • Київська команда вперше в історії зіграє в Лізі конференцій.