Ще один Траоре в УПЛ: Львів підсилився форвардом збірної Буркіна-Фасо

Переглядів 1598
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
Ще один Траоре в УПЛ: Львів підсилився форвардом збірної Буркіна-Фасо
Оула Абасс Траоре. Фото: Львів
Кольори Львова захищатиме 27-річний нападник Оула Абасс Траоре, який має досвід виступів за національну збірну Буркіна-Фасо. Новачок гратиме за галичан під 95 номером.

27-річний буркінійський футболіст Оула Абасс Траоре став тринадцятим новачком Львова у зимове міжсезоння. Легіонер перейшов до львівського клубу на правах вільного агента. Новачок виступатиме під 95-м номером на футболці. Про це повідомляє прес-служба галичан.

Траоре розпочав свою футбольну кар'єру в клубі Расінг де Бобо, з яким у дебютному сезоні виграв чемпіонат Буркіна-Фасо. Три сезони він провів у Салітас, за цей час виграв Кубок Буркіна-Фасо (2017/2018) і посів друге місце в сезоні 2018/2019. Влітку 2020 року Траоре приєднався до гвінейського клубу Гороя, а у сезоні 2020/2021 він виграв з ним чемпіонат Гвінеї.

Оула має досвід виступів за національну збірну Буркіна-Фасо. У 2022 році його включили до складу збірної на Кубок африканських націй.

«Вітаємо новачка в клубі та бажаємо успіхів у футболці Львова!», – пише прес-служба галицького клубу.

Додамо, що після першої половини сезону Львів, маючи дев'ять очок у своєму активі, посідає 16 місце в турнірній таблиці УПЛ. 

Також зазначимо, що в Україні за Шахтар грає ще один форвард збірної Буркіна-Фасо Лассіна Траоре.