Шедевр Андрієвського врятував Динамо: Шахтар втратив перемогу та розписав мирову із киянами

Переглядів 1096
Динамо - Шахтар. Фото: УПЛ
Київське Динамо на своєму полі зустрічалося з донецьким Шахтарем у поєдинку 22 туру УПЛ. Виявити переможця в українському Ель-класіко не вдалося, а гра закінчилася з рахунком 1:1.

Перед матчами між Динамо та Шахтарем зростає напруга. Але головні тренери двох команд тепло поспілкувалися буквально за декілька хвилин перед стартом поєдинку.

Динамо перед зустріччю із принциповим суперником посідало четверте місце, а Шахтар впевнено лідирував в чемпіонаті.

Перший тайм розпочався із неочікуваного голу Тараса Степаненка на 12-й хвилині. Опорний півзахисник Шахтаря спіймав на неочікуваності голкіпера Динамо Нещерета та вразив нижній кут воріт киян.

Наприкінці першого тайму Динамо могло претендувати на одинадцятиметровий. Але головний арбітр матчу вирішив не ставити пенальті в епізоді, де м'яч влучив у притиснуту руку Ракицького. Нагадаємо, що на цьому матчі працювала система VAR.

Відео епізоду можна переглянути в Телеграм-каналі FanDay.net

Команди пішли відпочивати за рахунку 1:0 на користь Шахтаря.

Cтартові хвилини другого таймі пройшли у рівній боротьбі та особливих моментів команди не створили.

На 82-й хвилині Динамо зуміло зрівняти рахунок. Андрієвський показав, як чудово може використовувати стандарти та у красивому стилі відправив м'яч під поперечку.

Фінальний свисток зафіксував нічию 1:1.