Шедевр ударом через себе: Чорноморець переміг Кривбас у видовищному контрольному матчі в Одесі
Як завершився спаринг Чорноморця з Кривбасом?
У середу, 1 липня, одеський Чорноморець та криворізький Кривбас провели контрольний поєдинок у рамках літніх навчально-тренувальних зборів. Зустріч на СОК «Люстдорф» в Одесі завершилася перемогою підопічних Романа Григорчука з рахунком 2:1, повідомляє пресслужба криворіжців.
Важливо! Рахунок у матчі було відкрито вже на п'ятій хвилині після того, як захисник криворіжців Ян Юрчец зрізав м'яч у власні ворота.
Гравці Чорноморця. Фото: ФК Чорноморець (Одеса)
Чим зуміла відповісти команда ван Леувена?
Після перерви команди продовжили грати на зустрічних курсах. На 54-й хвилині Кривбасу вдалося відновити паритет. Той-таки Юрчец реабілітувався за автогол та асистував Джовані Герберту, який потужним ударом з-за меж штрафного майданчика влучно пробив у ближній кут.
Проте нічийний рахунок протримався недовго. На 62-й хвилині Чорноморець провів атаку правим флангом, яка завершилася справжнім шедевром.
Віталій Фарасєєнко відгукнувся на подачу та ефектним ударом через себе відправив м'яч у сітку воріт криворіжців, встановивши остаточний переможний рахунок для команди Григорчука.
Товариський матч
Чорноморець – Кривбас – 2:1
Голи: Юрчец, 5 (автогол), Фарасєєнко, 62 – Герберт, 54
Які подальші плани Чорноморця та Кривбасу?
Вже 5 липня Кривбас вирушає на літні навчально-тренувальні збори до Нідерландів, які триватимуть 10 днів на південному заході країни. У межах цього етапу підготовки команди ван Леувена планує провести низку контрольних матчів.
Що стосується Чорноморця, то команда завдяки зайнятому другому місцю Першої ліги в минулому сезоні забезпечила повернення до української Прем'єр-ліги 2026/27. Наразі підопічні Григорчука проходять підготовку до нової кампанії в Совіньйоні.
- Кривбас, що посів сьоме місце елітного дивізіону минулого сезону, вже знає свого першого суперника в рамках УПЛ 2026/27. Ним стануть львівські Карпати. Базовою датою гри є 1 серпня.
- Водночас Чорноморець у першому турі після повернення до УПЛ зіграє проти житомирського Полісся.
- Очна офіційна зустріч команди ван Леувена та колектива Григорчука відбудеться вже у четвертому турі, базовою датою якого є 29 серпня.