Що найбільше запам’яталося Судакову у 2023 році: півзахисник Шахтаря назвав три події

Переглядів 3136
Георгій Судаков. Фото: ФК Шахтар (Донецьк)
Один з лідерів Шахтаря Георгій Судаков, якого було визнано найкращим гравцем «гірників» у 2023 році за підсумками опитування серед вболівальників, пригадав ключові події 2023 року.

Георгій Судаков подякував всім фанам Шахтаря за визнання себе найкращим гравцем помаранчево-чорних у 2023 році, а заразом пригадав три найважчі та найпам'ятніші поєдинку, которі він провів у складі «гірників» за останні 365 днів.

«Найбільше (мені запам’яталися) – матч за молодіжну збірну України з Францією (3:1), перемога із Шахтарем у Лізі чемпіонів над Барселоною (1:0) та, напевно, вихід до 1/8 фіналу Ліги Європи після перемоги над Ренном (2:1), –  розповів Судаков в інтерв'ю клубній пресслужбі Шахтаря.

• На зимову перерву Шахтар пішов маючи 31-е очок. «Гірники» займають проміжну четверту позицію в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.
  • Базова дата проведення поєдинків 18-го туру УПЛ, першого після зимової перерви – 24 лютого.
  • У сезоні 2023/2024 Георгій Судаков провів за Шахтар 18 поєдинків у всіх офіційних турнірах: три голи, одна результативна передача.
  • Протягом 2023 Георгій провів за «гірників» 38 офіційних матчів: сім голів, шість асистів.
  • Transfermarkt оцінює нинішню вартість 21-річного українця в 18 мільйонів євро.