Шокуючі 24 хвилини для Динамо U-19 та поразка команди Костюка: результат матчу киян з чехами

Переглядів 6965
Ігор Костюк. Фото: ФК Динамо (Київ)
Київське Динамо зіграло третю товариську гру на передсезонному зборі в Туреччині. Столичний гранд капітулював, програвши чеському Баніку (2:3), але цього разу виступала команда U-19.

Три матчі – три поразки. Результати київського Динамо в контрольних поєдинках на передсезонному зборі в Туреччині не можуть не турбувати фанатів біло-синіх.

Звісно, це лише товариські матчі, але той факт, що Динамо неодмінно пропускає в кожному матчі два і більше голів від далеко не найсильніших суперників реально насторожує.

У грі проти Баніка кияни грали командою U-19 та пропустили тричі вже у перші 24 хвилини гри: дублем за чеську команду вистрілив їх нігерійський нападник Абдуллахі Танко. Ще один гол в активі словацького півзахисника Томаша Ріго.

Товариський матч

Банік (Острава, Чехія) – Динамо U-19 (Київ, Україна) 3:2 (3:1)

Голи: Танко, 8, 18, Ріго, 24 – 28, 83 *.

* – автори голів у Динамо U-19 невідомі. Трансляції поєдинку у відкритому доступі не проводилося.

Нагадаємо, що у першій товариській грі на навчально-тренувальному зборі підопічні Олександра Шовковського програли Баллкані з Косово (0:2).

А в грі номер два біло-сині не знайшли аргументів проти польської Легії з Варшави (1:3).

Сьогодні ж, 30 січня, Динамо проведе ще одну товариську гру. О 16:00 підопічні Олександра Шовковського спробують здобути першу перемогу в році над узбецьким Пахтакором.

• На зимову відпустку динамівці розійшлися маючи в доробку 28 очок, які дозволяють команді Олександра Шовковського посідати п'ятий щабель в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги. При цьому біло-сині мають три поєдинки в запасі і за потенційно набраними пунктами є лідерами УПЛ.
  • Першим поєдинком у новому році для біло-синіх має стати виїздна гра проти харківського Металіста 1925.
  • Базова дата проведення поєдинків 18-го туру УПЛ – 24 лютого 2024 року.