Шовковський поставив крапку у питанні Ярмоленка і Бражка: тренер Динамо описав стан гравців перед Євро-2024

Переглядів 17201
10 голосів
Олександр Шовковський. Фото: ФК Динамо
Головний тренер Динамо Олександр Шовковський після перемоги над Кривбасом у матчі УПЛ поділився інформацією щодо стану Андрія Ярмоленка та Володимир Бражка напередодні Євро-2024.

У суботу, 18 травня, Динамо на своєму полі обіграло Кривбас із рахунком 3:1 у матчі 29-го туру УПЛ.

Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі киян, отримав кілька ударів та був замінений у перерві, а головний тренер команди Олександр Шовковський висловився стосовно стану футболіста.

«Там були зіткнення, ігрові моменти, які завжди трапляються у футболі. Сподіваюся, там нічого серйозного не було. Ми дочекалися завершення першого тайму, для того аби не робити передчасної заміни, думали, можливо, в перерві його відпустить.

Але, на жаль, забій був доволі сильним, йому було важко дихати. Після гри вже спілкувався з Андрієм, він нормально почувається, і, думаю, найближчим часом він повністю відновиться й усе буде добре.

Схожа доля спіткала й опорного півзахисника Володимира Бражка, якого замінили на 71-й хвилині.

«Також було жорстке зіткнення у Бражка, він отримав удар. Думаю, доба-дві, і з ним також усе буду гаразд», – приводить слова спеціаліста клубна пресслужба.

• Динамо вже гарантувало собі друге місце в турнірній таблиці УПЛ, набравши 66 очок.
  • Ярмоленко в нинішньому сезоні провів 17 матчів у чемпіонаті, забив вісім голів та віддав три асисти.
  • Бражко, в свою чергу, зіграв у 26 зустрічах УПЛ: шість м'ячів та три результативні передачі.
  • Обидва футболісти потрапили до попередньої заявки збірної України на Євро-2024, яке пройде у Німеччині.