Шовковський відреагував на втрату очок Динамо з Вересом: головний тренер киян опосередковано вказав на винних

Переглядів 2745
Олександр Шовковський. Фото: ФК Динамо
Головний тренер Динамо Олександр Шовковський прокоментував втрачену на останніх секундах перемогу в матчі чемпіонату України проти Вереса, який закінчився внічию (1:1).

У четвер, сьомого березня, Динамо на виїзді зіграло внічию із рахунком 1:1 в матчі 20-го туру УПЛ проти Вереса.

Кияни вигравали з шостої хвилини, однак через голу з пенальті на 99-й у підсумку втратили два бали.

Відео голів дивіться в нашому телеграм-каналі

Головний тренер Динамо Олександр Шовковський прокоментував такий результат, вказавши на одну з проблем команди.

«Нажаль так, втратили. Це завжди дуже неприємно, втрачати на останніх хвилинах очки, але це футбол. Я хочу сказати, що в принципі сьогодні ми не награли на перемогу, були моменти, могли реалізовувати, але я побачив у нашого суперника бажання більше ніж у нас.

Ми програли багато боротьби, а для того, щоб вигравати такі матчі, нам треба бути більш сконцентрованими та сильнішими».

Окрім цього, спеціаліст висловився стосовно кадрових втрат біло-синіх.

«Є деякі проблеми, наша лава запасних була дуже невеликою, особливо в середині поля. Є травмовані гравці, є дискваліфіковані. Ми розуміли, що на останніх хвилинах суперник буде грати довгими передачами, тому випустили більш високих футболістів.

Але помилки... я не кажу про сам пенальті, а про те, як ми втратили м'яч, хоча були на м'ячі і могли спокійно доводити гру до нормального результату», – сказав Шовковський для YouTube-каналу «УПЛ ТБ».

• Після цього матчу Динамо має 35 очок та все ще три поєдинки в запасі. Кияни йдуть четвертими в турнірній таблиці УПЛ, на три пункти відстаючи від першого Дніпра-1.
  • В наступному турі 12 березня кияни зустрінуться з луганською Зорею.