Сім голів, дубль і розгром: матч між командами УПЛ завершився з шаленим рахунком

Переглядів 11360
5 голосів
Футболісти Оболоні та Вереса. Фото: ФК Оболонь
Оболонь та Верес провели останній контрольний поєдинок перед початком сезону Прем'єр-ліги. Команди показали яскраву та результативну гру: відомо, хто переміг.

У п'ятницю 26 липня Оболонь зіграла проти Вереса у товариському матчі перед початком УПЛ. Зустріч закінчилася з рахунком 5:2 на користь столичного клубу.

Перші 62 хвилини поєдинку пройшли під диктовку Оболоні, яка забила п'ять м'ячів поспіль.

Рахунок відкрив Олександр Осман, після чого голом відзначився і Віталій Груша. Під кінець першого тайму дублем відзначився Костянтин Бичек. До непристойного рахунок довів Ростислав Тарануха, після чого слово взяли футболісти Вереса.

Спочатку відзначився Владислав Шарай, а потім забив Семен Вовченко.

Товариський матч.

Оболонь – Верес – 5:2

Голи: Осман (8') Груша (27'), Бичек (33', 46'), Тарануха (62') – Шарай (72'), Вовченко (83')

• Верес третього серпня стартує в чемпіонаті України домашнім матчем проти Карпат.
  • Оболонь розпочне кампанію четвертого числа зустріччю з Колосом.