Скандальний пенальті в матчі Верес – Інгулець: суддівський комітет УАФ виніс вердикт рішенню арбітра

Переглядів 172
Верес - Інгулець. Фото: УПЛ
Суддівський комітет Української асоціації футболу проаналізував момент із призначенням пенальті на останніх хвилинах матчу Верес – Інгулець (2:2) та винесли свій вердикт щодо рішення арбітра.

На теоретичному занятті, проведеному сьогодні для арбітрів УПЛ, представники суддівського комітету УАФ розбирали спірні моменти в останніх турах чемпіонату.

Згідно з інформацією від «ТаТоТаке», було визнано, що рішення арбітра Дмитра Кубряка призначити пенальті на 95-й хвилині матчу Верес - Інгулець (2:2) було повністю обґрунтованим.

Ключовим аргументом для оцінки даного епізоду, на думку представників комітету, стала висока динаміка контакту між Волохатим та Годі, яка кваліфікує цей момент як порушення правил у штрафному майданчику гостей.

• Верес посідає 14-те місце в турнірній таблиці УПЛ, набравши п’ять очків.
  • Інгулець розташувався на 15-му рядку, набравши чотири бали.
  • В наступному турі рівненська команда зіграє проти Шахтаря (27.09), а клуб із Петрового проведе гру з Оболонню (29.09).