Скрипник сказав, коли повернеться до роботи: зізнання екстренера Ворскли та Металіста 1925


Влітку 2024 року Віктор Скрипник залишив посаду головного тренера Металіста 1925 після того, як клуб остаточно вилетів з УПЛ до Першої ліги.
В інтерв'ю для сайту «Український футбол» іменитий спеціаліст розповів, чим займається зараз, без клубної роботи.
«Після п'яти років роботи в Україні зараз я перебуваю вдома в Німеччині разом із сім'єю. За цей час накопичилася купа чоловічих справ по дому. Займаюся ними потихеньку.
Також я пройшов спеціальні курси і продовжив тренерську ліцензію. Крім цього, дивлюся багато європейського та українського футболу. Можна сказати, проводжу час із користю».
Окрім цього, український тренер відповів, чи сумує за звичною роботою.
«Зараз, коли дивлюся футбол, то вже починаю професійно його оцінювати, а не як уболівальник. Перенасичення футболом уже пройшло і зараз я готовий розглядати варіанти, що ми й робимо з моїми помічниками. Пропозиції, слава Богу, є, і з літа, сподіваюся, ми приймемо якусь команду».
Наразі Скрипник не знає, в якій країні очолить свій наступний клуб.
«Про конкретику рано говорити. Потрібно зробити правильний вибір, а де це буде, в Україні чи Європі, подивимося влітку. Зараз я досконально вивчаю ринок. Як то кажуть, найкращі пропозиції приходять у самому кінці, тож час ще є.
Відкладаю це на травень-червень, коли чемпіонати закінчаться і почнуться збори. Зараз поки немає резону комусь говорити «так». Усім клубам я кажу, що хочу працевлаштуватися з літа».
Спеціаліст відповів, чи дійсно польський Шльонськ розглядав його кандидатуру.
«Про всі пропозиції часу не вистачить розповісти (сміється, – прим. «УФ»). Але це мене й заспокоює – що клуби в мені зацікавлені.
Коли я тільки закінчив працювати в Україні, то вже через місяць мені надходили хороші пропозиції, але я взяв паузу, щоб побути з сім'єю, відпочити і проаналізувати ситуацію».
Віктор Анатолійович розповів, з яких країн йому надходять пропозиції.
«З різних. І з Європи, і з України. Де б було цікаво попрацювати? Ліга не має значення. Для мене головне – щоб був цікавий і амбітний проект».
- Скрипник починав тренерську кар'єру там, де закінчував ігрову – в німецькому Вердері. Після 10 років роботи в академії бременців, у 2014-му українець очолив першу команду, яку тренував до вересня 2016-го.
- Після цього він працював у Ризі, Зорі, Ворсклі та Металісті 1925.