Скрипник здобув першу перемогу на чолі Металіста 1925: Ворскла постраждала від колишнього тренера

Переглядів 223
0 голосів
Металіст 1925 перервав 14-матчеву безвиграшну серію в УПЛ, здобувши дебютну перемогу під керівництвом Віктора Скрипника в матчі 27 туру проти Ворскли.

Скрипнику знадобилося 10 матчів, щоб здобути першу перемогу в новому клубі після свого переходу з Ворскли в Металіст 1925.

Слобожани обіграли Ворсклу з рахунком 3:1. В першій 45-хвилинці гольова перестрілка завершилася на користь Металіста 1925. Спочатку Безуглий відкрив рахунок після стандарту, а за декілька хвилин Кане допоміг Ворсклі швидко повернутися в гру.

Під завісу першого тайму капітан Металіст 1925 Габелок допоміг своєму клубу забити гол у роздягальню.

Остаточно питання про переможця зняв гол Юсова наприкінці зустрічі з пенальті, який допоміг Металісту 1925 залишити останню сходинку в турнірній таблиці УПЛ.

Останнє слово у матчі було за Ворсклою, яка в компенсований час заробила пенальті, яке реалізував Степанюк.