«Сьогодні – це батько усієї УПЛ»: Смоловий відзначив двох найкращих гравців чемпіонату по цікавому показнику

Переглядів 9940
Артем Жилінський
Артем Жилінський
2 голоси
«Сьогодні – це батько усієї УПЛ»: Смоловий відзначив двох найкращих гравців чемпіонату по цікавому показнику
Віталій Буяльський. Фото: Динамо Київ
Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграмі поділився рейтингом найкращих гравців чемпіонату України щодо торкання м'яча у штрафному майданчику.

Смоловий відзначив гравця київського Динамо Віталія Буяльського. На його думку, якби кияни мали двох таких гравців, то чемпіон ніколи б не змінювався

«Загадка для мене, як після всього зробленого Буяльським, до нього з'являється стільки зневаги. Сьогодні – це батько усієї УПЛ.

Якби наука дозволила його клонувати, то Динамо стало б довічним чемпіоном навіть без ручних арбітрів. Просто уявіть: Буяльський проникаючою передачею знаходить Буяльського у штрафному майданчику! Ммм, кайф! Усі наші медалі. Кого вже на його позиції тільки не пробували: все не те...»

Також Смоловий відзначив і найкращого бомбардира УПЛ Артема Довбика.

«Лідер - найкращий нападник Ліги, так що нічого дивного в цьому немає. Вся гра побудована навколо нього і дає результат», — заявив Смоловий у своєму Телеграм каналі.

Нагадаємо, що Буяльський та Довбик змагаються за звання найкращого бомбардира УПЛ. Форвард Дніпра-1 випереджає гравця Динамо на один забитий м’яч.