«Сподіваємось, Лучано Лучі стримає свою обіцянку»: Минай звернувся до голови комітету арбітрів УАФ

Переглядів 7911
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Сподіваємось, Лучано Лучі стримає свою обіцянку»: Минай звернувся до голови комітету арбітрів УАФ
Емблема ФК Минай. Фото: Google
Минай із Закарпаття висловився у зв'язку із повідомленнями про продовження контракту Української асоціації футболу з головою Комітету арбітрів Лучано Лучі.

Сьогодні з’явилися чутки про те, що УАФ продовжила контракт з головою Комітету арбітрів Лучано Лучі.

Минай сподівається, що Лучі буде прислухатися до думок керівників кубів УПЛ, а також виконає одну обіцянку.

«Ще до офіційного оголошення футбольний клуб Минай поспішає привітати 74-річного фахівця з новою угодою. Сподіваємось, пан Лучано Лучі й надалі прислухатиметься до думки керівників клубів УПЛ та все ж таки стримає свою обіцянку щотижня виходити у публічну площину й робити розбір суперечливих або «гарячих» моментів за участі арбітрів у матчах».

Закарпатський клуб закликав, щоб Лучі після закінчення останнього матчу кожного туру публікував відеопояснення ігрових епізодів.

«Хочемо нагадати Комітету Арбітрів й УАФ та повідомити вболівальників, що відеопояснення трактування ігрових епізодів за участі Лучано Лучі мали б виходити щотижня за декілька днів після завершення останнього матчу туру. 

Натомість Комітетом взагалі були проігноровані 11-й та 12-й тури. Оскільки Комітет арбітрів не має право вступати у приватне листування з клубами, ми вирішили нагадати про обіцянки та домовленості публічно», — йдеться у заяві пресслужби Миная.

  • Лучано очолив комітет арбітрів УАФ у 2015 році, змінивши на посаді П'єрлуїджі Колліну.
  • Раніше повідомлялося, що Лучі отримує на своїй посаді близько 337 тисяч гривень на місяць.