«Сподіваюся, у цьому питанні будуть зміни у кращий бік»: представник Динамо – про очікування від Шевченка та Реброва в УАФ

Переглядів 249
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Сподіваюся, у цьому питанні будуть зміни у кращий бік»: представник Динамо – про очікування від Шевченка та Реброва в УАФ
Олександр Іщенко. Фото: Google
Олександр Іщенко висловився про те, що Андрій Шевченко та Сергій Ребров працюватимуть в Українській асоціації футболу. Відомий тренер розповів, чого він чекає роботи легенд Динамо.

Представник ДЮСШ київського Динамо Олександр Іщенко прокоментував призначення Андрія Шевченка головою УАФ.

«Перш за все потрібно налагодити взаємозв’язок між інститутами збірних команд і дитячо-юнацьким футболом. Адже за останні кілька років комітет, який повинен був цими питаннями займатися, мав лише назву – комітет збірних. Він не працював. Ніякої взаємодії не було між керівниками футбольних шкіл і структурою, яка займається цими питанням у Федерації футболу», – цитує Іщенка «Український футбол»

Також він додав такі слова:

«Сподіваюся, що з приходом Андрія Шевченка та Сергія Реброва у цьому питанні будуть зміни і зрушення у кращий бік. Думаю, ми налагодимо ці відносини, що принесе користь усьому нашому футболу. Виведемо наш дитячо-юнацький футбол на новий якісний рівень».

  • Андрія Шевченка головою УАФ було обрано 25 січня. На цій посаді він замінив Андрія Павелка.
  • Віце-президентами в організації було призначено Павла Бойчука, Сергія Реброва та Олександра Шевченка.
X