«Срну я знаю фактично 30 років»: помічник Пушича розповів, як свого часу допоміг легенді Шахтаря

Переглядів 313
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Срну я знаю фактично 30 років»: помічник Пушича розповів, як свого часу допоміг легенді Шахтаря
Маріо Станич. Фото: Шахтар
Маріо Станич, асистент головного тренера донецького Шахтаря Маріно Пушича, розповів, що знає Даріо Срну ще з часів своїх виступів за збірну Хорватії.

Маріо Станич згадав, коли вперше зустрівся із Срною. Асистент Пушича охарактеризував молодого правого захисника, якого тоді почали викликати до національної збірної.

«А Даріо я знаю фактично 30 років. Я грав у збірній Хорватії правого захисника десь 6-7 років. На ЧС-1998 ми стали бронзовими призерами. Мені майже виповнився 31 рік, коли у національну команду почали викликали молодого Срну. Він грав на моїй позиції. Коли я побачив його, то зрозумів, що за ним майбутнє. Він був молодшим, технічно оснащеним, з кращою швидкістю».

Срна «допоміг» Станичу прийняти рішення щодо завершення своєї кар’єри в збірній Хорватії.

«Я казав Даріо: «Ти допоміг мені прийняти рішення». Через 2-3 місяці я сказав: «Добре, хлопці, мій час пройшов. Я дам дорогу цьому хлопцеві. Передаю своє місце на полі у кращі руки». В підсумку, Срна 10 років грав за збірну Хорватії і був капітаном команди. Це гарна історія», — заявив Станич для Tribuna.com.

  • Після поразки від Дніпра-1 в активі Шахтаря залишилося 24 очки. «Гірники» займають четверте місце в турнірній таблиці української Прем’єр-ліги. Відставання від першого місця складає шість пунктів. 
  • В наступному турі Шахтар на умовно домашньому полі зіграє проти Полісся. Поєдинок заплановано на 24 листопада. Початок гри о 19:00.