«Стали державною власністю»: Циганик розповів про ситуацію з «Дніпро-Ареною» після націоналізації ПриватБанку

Переглядів 588
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
«Стали державною власністю»: Циганик розповів про ситуацію з «Дніпро-Ареною» після націоналізації ПриватБанку
Дніпро-Арена. Фото: Google
Відомий український коментатор Ігор Циганик прояснив ситуацію стосовно «Дніпро-Арени» та тренувальної бази в Дніпрі після того, як націоналізували ПриватБанк.

Український ведучий Ігор Циганик розповів про ситуацію навколо стадіону «Дніпро-Арена» та тренувальної бази в Дніпрі, які були виставлені на аукціон.

«І «Дніпро-Арена», майно «Дніпро-Арени» та майно навчально-тренувальної бази Дніпра були активами ПриватБанку. ПриватБанк націоналізували, і внаслідок цього вони стали державною власністю. Але витрачати державні кошти на спортивні об'єкти досить складно», – сказав Ігор Циганик.

Також журналіст додав, що було вирішено продати на аукціоні і стадіон, і базу, щоб інвестори, готові їх придбати, вигадували вже далі якийсь бізнес, а також шукали можливості їх розвивати. 

«Наскільки я знаю, Дніпро-1 платив гроші та брав в оренду і навчально-тренувальну базу, і стадіон «Дніпро-Арена». Вони сплачували гроші за проведення кожного матчу, орендували у держави ці об'єкти», – додав Циганик.

Після першої частини сезону Дніпро-1 з 35 очками в активі лідирує в турнірній таблиці чемпіонату України. Донецький Шахтар та київське Динамо, маючи по 30 балів, розташувалися на другій та третій позиціях.