«Суркіс і Красніков подумали: «Навіщо це підігрівати?»: Андріюк розповів про «підставу» від власника Динамо

Переглядів 13966
Артем Жилінський
Артем Жилінський
4 голоси
«Суркіс і Красніков подумали: «Навіщо це підігрівати?»: Андріюк розповів про «підставу» від власника Динамо
Ігор Суркіс. Фото: Google
Відомий журналіст, блогер та інсайдер Костянтин Андріюк згадав історію, пов'язану з колишнім віце-президентом Динамо Євгеном Красніковим та його прощанням зі столичним клубом.

Журналіст Андріюк розповів про провальний інсайд під час роботи ведучим «ТаТоТаке».

«Найбільшим провалом була історія з Красніковим та його виходом з Динамо. Ми це видали і почався великий галас. Суркіс та Красніков заперечували і казали, що він залишається. За кілька місяців Красніков пішов».

За словами Андріюка, рішення про звільнення Краснікова з Динамо було ухвалено, проте президент київського клубу Ігор Суркіс вирішив почекати з цим рішенням.

«Я вважаю, що так було. Він насправді збирався йти, почався великий галас, Суркіс і Красніков подумали: «Навіщо це підігрівати, скажімо, що він не йде». Вони цими відповідями «прибили», а за фактом вийшло так, що ми дали неправильну інформацію».

Андріюк також додав, що цей інсайд підтвердили три джерела і в результаті Красніков все ж таки залишив Динамо.

«Я питав у трьох джерел, які не знають одне одного, і всі вони підтвердили. Красніков пішов менш як через пів року», – сказав Андріюк в інтерв'ю ютуб-каналу Спорт Арена.

Нагадаємо, що Красніков був представлений як віце-президент Динамо влітку 2018 року. При цьому він неофіційно працював у київському клубі ще з весни минулого року.

У листопаді 2019 року в програмі «ТаТоТаке» повідомили про звільнення Краснікова. Однак Суркіс спростував ці чутки, заявивши про довіру до Краснікова, але все ж таки в серпні 2020 року офіційно залишив київський клуб.

Наразі Красніков є спортивним директором Дніпра-1.