Суркіс привітав з Днем Конституції України: звернення президента Динамо Київ
Президент київського Динамо Ігор Суркіс звернувся до українців із привітанням з нагоди Дня Конституції. Він наголосив на значенні Основного Закону для держави та суспільства. Про це йдеться на сайті Динамо.
«28 червня – особлива дата в історії нашої держави. Саме цього дня було ухвалено Основний Закон, який утвердив фундаментальні цінності незалежної України, права і свободи її громадян, демократичні принципи та прагнення до справедливого й вільного суспільства».
Президент Динамо підкреслив, що в умовах війни значення Конституції стало ще вагомішим і вона символізує боротьбу українського народу за свободу.
«Сьогодні, коли наша країна проходить через найважчі випробування у своїй новітній історії, значення Конституції набуває ще більшої ваги. Вона нагадує нам про те, заради чого борються та віддають свої життя наші захисники і захисниці – за право жити у вільній, незалежній та суверенній державі».
Також Суркіс подякував усім, хто працює задля майбутнього України, та побажав миру й процвітання державі.
- Президент Динамо анонсував нові трансфери київського клубу.
- Також Суркіс розповів, чи продасть Пономаренка.