Суркіс відмовив легенді Динамо та призначив росіянина: як президент киян пояснив своє рішення

Переглядів 12658
Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
Суркіс відмовив легенді Динамо та призначив росіянина: як президент киян пояснив своє рішення
Юрій Сьомін та Ігор Суркіс. Фото: ФК Динамо (Київ)
Колишній виконуючий обов'язки головного тренера Динамо Олег Лужний відверто розповів, чому ж так і не став головним керманичем київської команди.

Олег Лужний чітко вказав на людину, яка свого часу завадила йому стани головним тренером Динамо. Мова про колишнього наставника біло-синіх, росіянина Юрія Сьоміна у штабі якого, до речі, працював українець.

«Коли Сьомін вирішив повернутись до рідного йому московського Локомотива, Суркіс спитав його, чи готовий Лужний очолити команду. На це Сьомін відповів: «Йому ще рано! Краще поставте Валерія Газзаєва». Так і допоміг своєму другові очолити Динамо. Газзаєв недовго працював у Києві (з травня 2009 по жовтень 2010 рр., – прим. «УФ»). Я сумлінно допомагав йому».

Здавалося б, після відставки Газзаєва, Лужний все ж отримає шанс очолити столичну команду, але президент біло-синіх Ігор Суркіс був іншої думки.

«У мене була розмова з Ігорем Суркісом. «Як же так? Ми ж про щось домовлялись. Я все робив і для Сьоміна, і для Газзаєва, дайте мені шанс». На що президент відповів: «Ти зрозумій, Палич (Сьомін) фартовий! Треба щоб він очолював команду», – розповів Лужний на сторінках своєї автобіографії «Без компромісів. Чесна історія нашого футболу».

  • За час тренерської кар'єри Лужний очолював латвійську Венту, двічі був в.о. київського Динамо та головним тренером сімферопольській Таврії.
  • Нині фахівця активно сватають до ізраїльського Маккабі з Тель-Авіву.
Найкращі букмекери
100000 грн
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 559 від 05.12.2024
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри