«Суспільство вже не прийме»: Вернидуб виніс вердикт Тимощуку та Ордецю

Переглядів 3665
Дмитро Котков Дмитро Котков
4 голоси
«Суспільство вже не прийме»: Вернидуб виніс вердикт Тимощуку та Ордецю
Юрій Вернидуб. Фото: Кривбас
57-річний наставник криворізького Кривбаса Юрій Вернидуб дав свою оцінку Анатолію Тимощуку, який залишився працювати в Зеніті, та Івану Ордецю, який грав за московське Динамо та перейшов до німецького Бохума.

Головний тренер Кривбаса Юрій Вернидуб висловився стосовно Анатолія Тимощука та Івана Ордеця.

«Я не хочу говорити про цих людей взагалі. Це – хворі люди. Вони свій вибір зробили. Хоча Тимощук дуже багато каже про те, що, мовляв, як же так, чому всі його нагороди анулювали… А на що він чекав?! Можливо, ще щось добавлять? За те, що він зараз знаходиться в пітерському Зеніті та працює на агресора? Думаю, тут все закономірно, все справедливо», – сказав Вернидуб в інтерв’ю SportArena. 

Коуч Кривбаса висловився обурення стосовно тих, хто поїхав грати до російського чемпіонату:

«Не розумію футболістів, які після 2014 року поїхали грати до росії. Й ніколи не зрозумію. Чому саме туди? Хіба не було інших варіантів? Куди завгодно їдьте, щоб «зірвати» своє – але тільки не в росію. Мені від цих моментів дуже тяжко».

Також 57-річний спеціаліст додав такі слова стосовно Тимощука та Ордеця:

«Так, Ордець з початком повномасштабної війни все ж набрався сміливості і пішов звідти, грає зараз в Німеччині. Але якщо він захоче повернутися до України – його суспільство вже не прийме. Ніколи. Ні його, ні Тимощука».

  • Анатолій Тимощук наразі є асистентом Сергія Семака в пітерському Зеніті.
  • Іван Ордець після того, як залишив московське Динамо, приєднався до німецького Бохума, за який на даний момент він і грає.