«Так має грати захисник, який стикається з автобусами»: експерт виділив найкращих в УПЛ за цікавим показником

Переглядів 894
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Так має грати захисник, який стикається з автобусами»: експерт виділив найкращих в УПЛ за цікавим показником
Ілля Забарний. Фото: ФК Динамо Київ
Експерт Михайло Смоловий поділився рейтингом гравців чемпіонату України із забігів з просуванням. В топ-3 потрапили два гравці Шахтаря та захисник Динамо.

На третій позиції опинився гравець Шахтаря Мудрик. Смоловий відзначив вплив зіркового вінгера на гру донеччан.

«Якщо говорити мовою цифр, то Шахтар за рік втратив у володінні, тривалості середнього володіння та кількості позиційних атак. А кількість повернень м'яча навпаки зросла. Є думка, що не в останню чергу це сталося і заради Мудрика, щоби більше з нього вичавлювати».

Другу позицію посів центральний захисник Динамо Забарний. Смоловий відмітив, що молодому гравцю варто покращити ще один показник.

«Ілля лідер за сумою (65), але тут 0.03/90 забігам поступається. Аномалії в такій кількості немає, так і має грати ЦЗ команди, яка постійно стикається з автобусами.

Наступний етап — поліпшення конверсії, щоб ці ривки не завершувалися ременями в зону, звідки Ілля і прибіг».

Лідером рейтингу став центральний півзахисник Шахтаря Судаков. Смоловий вважає, що через те, що хавбек опускається нижче за м’ячем він і посів першу позицію.

«Судаков часто спускається нижче і приймає передачі у позиції фулбеку. Звідти здебільшого і відбувається просування. Фулбек (Михайличенко) у цей час може займати дуже високу позицію, створюючи варіативність нападу», — написав Смоловий у своєму Телеграм каналі.

Варто зазначити, що на четвертій позиції опинився вінгер ковалівського Колоса Сергій М’якушко.