«Такий футбол у нас був у 90-х»: Суркіс висловився про дербі Динамо та Оболоні

Переглядів 715
Ігор Суркіс. Фото: ФК Динамо
Президент Динамо Ігор Суркіс підбив підсумки матчу 17 туру української Прем'єр-ліги з Оболонню (2:0), який сьогодні проходив у Києві.

У понеділок, 11 грудня, у матчі 17 туру української Прем'єр-ліги Динамо на своєму полі обіграло Оболонь з рахунком 2:0.

Суркіс після матчу дав свою оцінку останньому матчу «біло-синіх» у 2023 році.

«З перших хвилин було зрозуміло, що Оболонь вийшла грати на нічию. Такий футбол у нас був у 90-х роках, коли суперники думали лише про оборону і зовсім не думали про атаку. Дуже важко розкривати такий захист, хоча раніше були футболісти іншого ґатунку, але і їм, повторюся, було непросто. Звісно, кожен тренер обирає ту тактику, яка йому подобається.

Особисто мені такий футбол не подобається. Я люблю відкритий стиль гри, як, наприклад, нещодавно у поєдинку з Металістом 1925, який сам атакував. А Оболонь вийшла виконувати якісь свої завдання», – наводить слова Суркіса офіційний сайт Динамо.

• На зимову перерву Динамо пішло п'ятому місці в турнірній таблиці УПЛ, набравши 28 балів.
  • Після зимової паузи Динамо відновить виступи в УПЛ поєдинком проти Металіста 1925 (базова дата 24 лютого).