«Там такий «бац-бац»: голкіпер Шахтаря зізнався, хто головні діджеї у складі «гірників»

Переглядів 459
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Там такий «бац-бац»: голкіпер Шахтаря зізнався, хто головні діджеї у складі «гірників»
Футболісти Шахтаря Фото: ФК Шахтар
Голкіпер донецького Шахтаря Дмитро Різник розповів про музичний смак бразильських футболістів «гірників», а також назвав відповідального за веселу атмосферу у роздягальні.

В ексклюзивному інтерв’ю для сайту «Український футбол» Дмитро Різник заявив, що бразильські футболісти Шахтаря сприймають лише свою музику, а вона суттєво відрізняється від нашої. Голкіпер детальніше розповів про музичний смак легіонерів.

«Ой, ну це наші бразильці – спеціалісти. Вони визнають тільки свою музику, а там такий «бац-бац», що… Ну, скажімо, так – до цього треба ще звикнути. Але хай, вони приїхали в нову для себе країну, стараються себе проявити. Якщо будуть грати так, як Кевін із Колосом або Невертон із Динамо, то хто буде проти?!»

Також Різник назвав відповідального у Шахтарі за музику та інших важливих моментах.

«Артем Щербак. Він взагалі більше займається питаннями нашого харчування, вітамінізації, медицини. Проте й у музиці може весь колектив об’єднати», – заявив Різник.

  • Шахтар має в доробку 43 очки, які дозволяють команді Маріно Пушича займати перший щабель у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги. 
  • Різник провів цього сезону 28 поєдинків у складі «гірників», у яких пропустив 34 м’ячі та у 12 матчах зберіг свої ворота «сухими».