Трабзонспор збирається підписати вже четвертого українського футболіста: клуб УПЛ хоче за нього вражаючу суму

Переглядів 8538
Аватар Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
7 голосів
Трабзонспор збирається підписати вже четвертого українського футболіста: клуб УПЛ хоче за нього вражаючу суму
Артем Бондаренко і Дмитро Криськів. Фото: ФК Шахтар (Донецьк)
Трабзонспор збирає українську діаспору в команді Шенола Гюнеша. Турецький клуб досі продовжує цікавитися півзахисником Шахтаря Артемом Бондаренком.

Під час зимового трансферного вікна Трабзонспора придбав одразу двох українських гравців Шахтаря – 23-річного нападника Данила Сікана та 28-річного вінгера Олександра Зубкова. До цього кольори клубу з Трабзону вже захищав український захисник Арсеній Батагов.

Також у плани турецького колективу входило придбання хавбека «гірників» Артема Бондаренка, однак клуби не змогли домовитися між собою щодо ціни трансферу.

За інформацією Kuzey Ekspres, що посилається на Fanatik, Трабзонспор пропонував за Бондаренка 7 млн євро, тоді як Шахтар не хотів опускати цінник нижче 12 млн, стверджуючи, що не може так швидко замінити гравця, на якого розраховує тренерський штаб донеччан.

Попри це турецький клуб не збирається опускати руки та продовжує стежити за 24-річним українським хавбеком. Очікується, що Трабзонспор зробить нову пропозицію Шахтарю вже наприкінці сезону. Вважається, що цього разу сторони вже зможуть домовитися про суму трансферу.

  • Бондаренко у нинішньому сезоні провів 25 матчів за Шахтар у всіх турнірах, забивши вісім голів та оформивши два асисти.
  • Контракт Артема з донецьким клубом чинний до 31 грудня 2028 року. Transfermarkt оцінює вартість півзахисника у 10 млн євро.
Найкращі букмекери
100000 грн
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 559 від 05.12.2024
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри