«Треба вдосконалюватися ще»: Пушич оцінив перемогу Шахтаря над Пюніком, відзначивши гру Кевіна

Переглядів 1580
Маріно Пушич. Фото: ФК Шахтар
Головний тренер донецького Шахтаря Маріно Пушич прокоментував результат товариського поєдинку «гірників» проти вірменськго Пюніка, який завершився впевненою перемогою його підопічних (2:0).

Без ейфорії. Мова про настрій Маріно Пушича після перемоги Шахтаря в першому поєдинку у 2024 році, яку «гірники» здобули над скромним вірменським Пюніком на навчально-тренувальному зборі в Туреччині (2:0).

«Перемога в спарингу надає гарного настрою на міжсезонні ігри, що також є важливим. Це не завжди про менталітет – ідеться про ставлення, а воно було чудовим. Ми дуже старанно працювали, створили низку моментів і, я вважаю, заслужили цю перемогу.

Під час матчу одразу було видно, що Кевін – сильний, потужний футболіст, добре грає один в один, і його дії це показали».

Виокремив Пушич не лише Кевіна, а й певні загальнокомандні аспекти у грі своїх підопічних.

«Ми додали інтенсивності та втримуємо її на високому рівні. Також ми стали більш непередбачуваними в останній фазі атаки.

І треба вдосконалюватися ще, тож працюємо над цим», – сказав Пушич в інтерв'ю клубній пресслужбі Шахтаря.

• На зимову перерву Шахтар пішов маючи 31-е очко. «Гірники» займають четверту позицію в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.
  • Для донецького клубу друга половина сезону розпочнеться матчами Ліги Європи проти французького Марселя (15 та 22 лютого).
  • Базова дата проведення поєдинків 18-го туру УПЛ, першого після зимової перерви – 24 лютого.