Тренер Минаю вказав на проблему по ходу матчу з Динамо: аутсайдер УПЛ міг претендувати на очки

Переглядів 286
Желько Любенович. Фото: Google
Головний тренер Минаю Желько Любенович підбив підсумки перенесеного матчу 16 туру УПЛ проти київського Динамо (1:3), який проходив у столиці.

Минай через регламент мав випустити тих гравців, що приймали участь у грудневому поєдинку, який після повітряної тривоги на другій хвилині не було поновлено.

«За регламентом, зі старту мали вийти ті футболісти, які починали зустріч минулого року. Але в перерві ми зробили деякі заміни, що пішло нам на користь. Стали краще грати і другий тайм у нас вийшов кращим – це той показник, до чого ми прагнемо і в який футбол хочемо грати.

На жаль, нам знову трохи не вистачило, щоб дотиснути суперника. У нас були дуже хороші моменти в другому таймі, коли можна і потрібно було забивати. Шкода, що не забили другий гол – була б зовсім інша ситуація», – сказав Любенович в ефірі UPL.TV.

• Минай провів 24 матчі, набрав 15 очок і посідає останнє, 16 місце в турнірній таблиці УПЛ.
  • 22 квітня Минай зіграє наступний матч в УПЛ проти Руху (13:00).