«Тренерський штаб хоче бачити європейську гру. У Ротаня дуже цікавий футбол»: лідер Олександрії висловився про стиль гри його команди

Переглядів 243
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Тренерський штаб хоче бачити європейську гру. У Ротаня дуже цікавий футбол»: лідер Олександрії висловився про стиль гри його команди
Кирило Ковалець. Фото: Google
Лідер Олександрії Кирило Ковалець дав оцінку старту його команди в сезоні 2023/2024. 30-річний футболіст зробив комплімент футболу в стилі Руслана Ротаня.

Півзахисник Олександрії Кирило Ковалець оцінив старт команди в цьому сезоні:

«Непоганий старт. З десяти – десь сім-вісім балів. У нас дуже оновився склад, зараз Олександрія – найбільш молода команда УПЛ. Наш тренерський штаб хоче бачити комбінаційну, європейську гру. Це непростий футбол. Тож новачками потрібен час, аби інтегруватися. Потрібно тримати рівень. Під час паузи збірних в нас ще буде час, щоб підтягнути і фізику, і тактику, і взаєморозуміння», – сказав Ковалець в інтерв’ю УПЛ–ТБ.

Також лідер олександрійців висловився конкретно про футбол під керівництвом Руслана Ротаня:

«Це дуже цікавий футбол. Якщо робити все, що каже тренерський штаб та відпрацювати до автоматизму – буде дуже ефектний та ефективний футбол. Однак для цього потрібен час. Особисто мені дуже цікаво грати в цій команді під керівництвом Ротаня. Кожному футболісту кажуть, що потрібно робити, де він має бути. Наш футбол – як пазли – якщо з початку атаки пазли правильно сходяться, то є і гарна атака і гарне її завершення», – додав Ковалець.

  • Після п’яти турів Олександрія з сімома очками в активі посідає сьоме місце в турнірній таблиці УПЛ.
  • Наступний поєдинок олександрійці зіграють з полтавською Ворсклою другого вересня. Початок матчу о 17:00 за київським часом.