Тренувальна база Зорі стала мішенню рф: клуб УПЛ повідомив деталі атаки терористів

Переглядів 58
Аватар Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
Тренувальна база Зорі стала мішенню рф: клуб УПЛ повідомив деталі атаки терористів
Фото: ФК Зоря
Минулої ночі внаслідок масованої атаки російських окупантів пошкоджень зазнала інфраструктура Олімпійського фахового коледжу ім. Івана Піддубного.

У ніч на 22 жовтня російські війська завдали чергового ракетно-дронового удару по Києву. Внаслідок атаки постраждав ОФКІП, на полях якого тренується луганська Зоря, повідомляє SBCUkraine.

Під час атаки учні коледжу перебували в укритті, усі вони цілі та здорові.

У результаті удару було пошкоджено штучне футбольне поле, зруйновано вікна у футбольному та легкоатлетичному манежах, а також зазнало ушкоджень навчальне приміщення.

Керівництво університету й коледжу одразу прибули на місце події, щоб оцінити масштаби руйнувань і координувати подальші дії.

  • Зоря після цього матчу посідає дев'яте місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи 12 залікових пунктів у своєму активі.
  • Вже 24 жовтня команда Віктора Скрипника зустрінеться з рівненським Вересом. Матч має розпочатися о 18:00.