Три пенальті, незарахований гол, перестрілка, рятівний м’яч на 97 хвилині: Олександрія і Оболонь видали феєрію

Переглядів 2291
Футболісти Олександрії та Оболоні. Фото: ФК Олександрія
Олександрія зіграла проти Оболоні у відкладеному матчі 15-го туру УПЛ. Поєдинок закінчився неймовірно емоційною нічиєю, де три голи були забиті на останніх хвилинах.

У середу, 17 квітня, Олександрія на своєму полі провела перенесений матч 15-го туру УПЛ проти Оболоні. Зустріч закінчилася внічию з рахунком 2:2.

Цей поєдинок мав відбутися ще 26 листопада 2023 року, однак через штормове попердження у Олександрії було прийнято рішення відкласти його.

У першому таймі господарі мали можливість відкрити рахунок та вийти вперед, однак Іван Калюжний не реалізував пенальті. Після цього вони все ж таки забили гол зусиллями Миколи Михайленка, проте його скасували через офсайд.

А от Ростислав Тарануха з Оболоні своїм ударом з 11 метрів скористався ідеально і на 79-й хвилині здобув для киян мінімальну перевагу.

Відео всіх голів матчу дивіться в нашому телеграм-каналі

Вже під завісу другого тайму Олександрія зуміла зрівняти рахунок – постарався Владислав Погорілий. А через кілька хвилин після цього у ворота Оболоні призначили вже другий пенальті за матч, і на цей раз Данило Скорко відправив м'яч точно в ціль.

Проте і це не було кінцем – на 97-й хвилині Ігор Краснопір зрівняв рахунок та приніс Оболоні важливий бал.

УПЛ. 15-й тур.

Олександрія – Оболонь – 2:2

Голи: Погорілий (88'), Скорко (пенальті – 90+2') – Тарануха (пенальті – 79'), Краснопір (90+7')

Нереалізований пенальті: Калюжний (44')

• Після цього матчу Олександрія посідає 12 місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи 25 набраних балів.
  • Оболонь йде 13-ю, що є зоною стикових поєдинків, з 20 очками в активі.
  • Тарануха в нинішньому сезоні провів 22 зустрічі в чемпіонаті, забивши три голи.
  • Для Погорілого цей гол став першим за 12 поєдинків у цьому сезоні Прем'єр-ліги.
  • Скорко в 18 матчах в УПЛ забив уже чотири м'ячі, та віддав ще один асист.
  • Краснопір за 23 зустрічі має п'ять голів та результативну передачу.
  • В наступному турі 21 квітня Олександрія прийме ЛНЗ, а Оболонь 22 числа зіграє проти Металіста 1925.