«У будь-який час можу йому телефонувати»: екс-коуч Інгульця Лавриненко розповів про свої відносини з Олександром Поворознюком

Переглядів 986
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«У будь-який час можу йому телефонувати»: екс-коуч Інгульця Лавриненко розповів про свої відносини з Олександром Поворознюком
Сергій Лавриненко. Фото: Google
Колишній наставник Інгульця Сергій Лавриненко висловився про те, які у нього зараз відносини з президентом петровського клубу Олександром Поворознюком.

Екс-наставник Інгульця Сергій Лавриненко розповів про те, як він розставався з президентом петровського клубу Олександром Поворознюком після того, як його було відправлено у відставку.

«Емоції є завжди, але у даному випадку вони не були бурхливими. Була велика подяка – як Олександру Григоровичу від мене, так і навпаки», – сказав Лавриненко в інтерв’ю UA-Football.

Також колишній наставник Інгульця додав, що він і надалі спілкується з Олександром Поворознюком.

«Президент клубу мені сказав, що будемо й надалі спілкуватися і у будь-який час я можу йому телефонувати. Тож залишилися у таких же добрих відносинах, як і були», – сказав Лавриненко.

Сергій Лавриненко працював головним тренером Інгульця у 2016-2022 роках. Головними досягненнями команди з Петрова під керівництвом цього спеціаліста стали вихід у фінал Кубка України 2018/2019 та перемога у Першій лізі 2015/2016.

Нагадаємо, що Інгулець після того, як хорватський коуч Младен Бартулович став виконуючим обов'язки головного тренера команди, у трьох зустрічах двічі переміг. Після поразки від Динамо (1:2), команда з Петрова виграла у Львова (1:0) та у Вереса (1:0).

На даний момент Інгулець з 13 очками в активі знаходиться на 14 місці в турнірній таблиці УПЛ.