У цьому сезоні три голкіпери захищали ворота Динамо: Бущан має серйозного конкурента

Переглядів 573
Артем Жилінський
Артем Жилінський
2 голоси
У цьому сезоні три голкіпери захищали ворота Динамо: Бущан має серйозного конкурента
Георгій Бущан. Фото: ФК Динамо
У першій половині сезону-2022/23 ворота київського Динамо захищали три голкіпери. Георгій Бущан провів найбільше хвилин на полі, проте його молодий конкурент Руслан Нещерет не дає спокійно дихати основному кіперу киян.

 поточному сезоні біло-сині провели 27 матчів — 15 в УПЛ та 12 у єврокубках. Що цікаво, ворота Динамо захищали три різні гравці. Це пов’язано з тим, що всі голкіпери отримували травми.

Найбільше відіграв Георгій Бущан, далі йде Руслан Нещерет, за ними — Денис Бойко. Останнього довелося замінювати по ходу одного з матчів чемпіонату.

Бущан провів найбільше поєдинків у єврокубках — вісім із 12-ти. Нещерет найчастіше виходив на поле в УПЛ — вісім разів. Бущан має найбільше «сухих» ігор — п'ять, тоді як у його партнерів по три клін-шита. Пропустив найбільше голів також саме Бущан. Причому йому забивали в середньому більше гола за матч, чого не скажеш про Нещерета й Бойка.

У цьому сезоні у ворота Динамо пробивали два пенальті, і обидва кіпери парирували. По одній дуелі виграли Бущан і Нещерет.

Воротар Хвилини М ПГ Сухі матчі
Гергій Бущан 1230 13 17 5
Руслан Нещерет 846 10 7 3
Денис Бойко 414 5 3 3

На зимову перерву Динамо пішло на третьому місці у турнірній таблиці УПЛ, набравши 30 очок. Чемпіонат України відновиться на початку березня.