У Динамо є проблема з одним гравцем: лідер УПЛ повідомив новину щодо основного захисника команди Шовковського

Переглядів 832
Аватар Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
1 голос
У Динамо є проблема з одним гравцем: лідер УПЛ повідомив новину щодо основного захисника команди Шовковського
Денис Попов. Фото: ФК Динамо
Тренерський штаб київського Динамо не зможе розраховувати на центрального захисника Дениса Попова в матчі 19-го туру української Прем'єр-ліги проти полтавської Ворскли.

Центральний захисник Динамо Денис Попов не візьме участі в майбутній грі киян проти Ворскли в 19-му турі чемпіонату України.

Як повідомляє пресслужба Динамо на офіційному сайті клубу, в попередньому для киян матчі чемпіонату проти львівських Карпат (2:0) Попов отримав жовту картку, яка стала для нього четвертою в поточному сезоні. Таким чином, гравець автоматично дискваліфікований на майбутню гру з Ворсклою.

Зазначається, що наразі у складі Динамо окрім Попова немає дискваліфікованих гравців, або тих футболістів, які перед матчем з Ворсклою «висять» на картках.

  • У поточному сезоні 26-річний Попов зіграв за Динамо 23 зустрічі у всіх турнірах і забив два м'ячі.
  • Кияни наразі лідирують в УПЛ з 46 очками в 18 іграх.
  • Команда Олександра Шовковського зіграє з Ворсклою 28 лютого о 15:30.
Найкращі букмекери
рейтинг 9.9
Перейти 150000 грн
Перейти
рейтинг 9.8
Перейти 250000 грн
Перейти
рейтинг 9.7
Перейти 35000 грн
Перейти