«У нас проста позиція тренера»: Чоботенко сказав, чи ображається Бущан на статус запасного воротаря Полісся
Захисник Полісся Сергій Чоботенко висловився про воротаря команди Георгія Бущана, який в цьому сезоні програє конкуренцію Євгену Волинцю.
Захисник Полісся Сергій Чоботенко в ексклюзивному інтерв’ю сайту «Український футбол» назвав голкіпера Георгія Бущана головним жартівником компанії.
«Жора Бущан – душа компанії. Навіть коли він говорить серйозно, не завжди одразу розумієш, бо він постійно жартує».
Оборонець зізнався, чи не ображається досвідчений воротар через свій статус запасного у команді Руслана Ротаня. Основним кіпером житомирян в цьому сезоні є Євген Волинець.
«Жора залишається професіоналом і дуже сильним голкіпером. Позиція воротаря специфічна: якщо у конкурента йде гра, ти маєш чекати свого шансу. У нас проста позиція тренера: хто краще виглядає на тренуваннях – той і грає».
- 31-річний Бущан грає за Полісся на правах річної оренди з Аль-Шабаба.
- В цьому сезоні він провів один матч за житомирську команду і пропустив три голи.
- 32-річний Волинець в поточній кампанії зіграв у 15 поєдинках (вісім пропущених, 10 ігор «на нуль»).
- Ще сім зустрічей у своєму активі має 29-річний Олег Кудрик (14 пропущених голів, один «сухий» матч).