«У нашому регіоні стає дедалі гірше»: у Дніпрі-1 відреагували на обстріл тренувальної бази

Переглядів 126
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
«У нашому регіоні стає дедалі гірше»: у Дніпрі-1 відреагували на обстріл тренувальної бази
Комерційний директор Дніпро-1 В'ячеслав Фрідман прокоментував обстріл навчально-тренувальної бази СК дронами-камікадзе з боку держави-агресора.

Сьогодні, 2 квітня, стало відомо, що база ФК Дніпро, на якій проводить свої тренування СК Дніпро-1, потрапила під атаку дронів-камікадзе з боку російсько-окупаційних військ.

Територія комплексу зазнала часткових руйнувань. Комерційний директор Дніпра-1 В'ячеслав Фрідман детально прокоментував цей інцидент.

«Є руйнування. Масштаби поки що не знаю. Ми її орендуємо, тому, що там відновлювати, ще теж не знаємо. Це не дуже добре. Усе вплине на діяльність клубу. Тому що люди лякаються. Як реагуватимуть юнаки, діти, батьки... 

У нашому регіоні стає все гірше. Останній місяць-півтора - це дійсно неприємна історія. Найбільше питання - як далі функціонувати, коли люди боятимуться там перебувати, –  розповів Фрідмана  в інтерв’ю Tribuna.

  • Дніпро-1 після 22-х турів має в доробку 42 очки та займає третю сходинку в турнірній таблиці УПЛ. Відставання від донецького Шахтаря, який посідає перший щабель, складає чотири пункти.
  • У наступному турі команда Юрія Максимова вдома прийматиме луганську Зорю. Поєдинок заплановано на 9 квітня. Початок гри о 13:00.
X