«У Пушича вселився Луческу»: Вацко жорстко відреагував на скарги тренера Шахтаря щодо суддівства

Переглядів 34
Аватар Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
«У Пушича вселився Луческу»: Вацко жорстко відреагував на скарги тренера Шахтаря щодо суддівства
Маріно Пушич. Фото: ФК Шахтар
Спортивний журналіст та коментатор Віктор Вацко прокоментував слова головного тренера донецького Шахтаря Маріно Пушича після поразки «гірників» із рахунком 2:4 у грі проти Колоса.

Спортивний журналіст Віктор Вацко здивувався, що наставник донецького Шахтаря Маріно Пушич після поразки від Колоса з рахунком 2:4 бачить корінь усіх проблем виключно в діях суддів. 

Коментатор заявив, що «гірники» мають набагато дорожчий склад, а також згадав про екснаставника Шахтаря Мірчу Луческу.

«Шахтар програв Колосу, а Пушич про суддівство каже. Таке відчуття, що в нього Луческу вселився. Вам чотири забиває команда, яка бореться за виживання, а вам арбітри гру програли? У вас половина команди коштує 10+ мільйонів, а вам арбітри гру програли? Це смішно», – сказав Вацко у своїй авторській передачі.

  • Пушич очолив донецький клуб восени 2023 року і разом з Шахтарем ставав переможцем чемпіонату та Кубку України в сезоні 2023/24. Контракт 53-річного фахівця з «гірниками» чинний до 30 червня 2026 року.
  • Шахтар наразі займає третю сходинку чемпіонату України, відстаючи від Олександрії та Динамо на чотири та десять очок відповідно.
  • У наступному матчі донеччани зіграють проти житомирського Полісся в рамках 1/2 фіналу Кубка України. Зустріч запланована на 23 квітня, початок гри о 18:00.