Угоду закрито: Шахтар здійснив найбільший трансфер року і купив другого найдорожчого гравця в історії клубу

Переглядів 15130
Аватар Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
5 голосів
Угоду закрито: Шахтар здійснив найбільший трансфер року і купив другого найдорожчого гравця в історії клубу
Кауа Еліас. Фото: Instagram
Донецький Шахтар підсилиться нападником юнацької збірної Бразилії та вихованцем Флуміненсе Кауа Еліасом, заплативши величезні гроші за молодого таланта.

Шахтар закрив угоду щодо 18-річного нападника Флумінене Кауа Еліаса. За свого вихованця бразильський клуб отримає від донеччан 17 млн євро (плюс 3 млн у вигляді легких бонусів) та отримає 10% від майбутнього продажу.

Очікується, що вже на початку цього тижня Еліас вирушить до Німеччини, де пройде медичний огляд та підпише контракт з Шахтарем, який має бути розрахований терміном до червня 2030 року, повідомляє іспанське видання AS.

Зазначимо, що трансфер Еліаса в Шахтар (включно з бонусами) стане другим найдорожчим придбанням в історії клубу. Більше донеччани платили лише за 20-річного вінгера Атлетіко Мінейро Бернарда (25 млн євро) влітку 2013 року.

  • У футболці Флуміненсе Кауа провів 47 поєдинків, в яких забив вісім голів та віддав дві результативні передачі.
  • Також в активі форварда дев'ять голів та два асисти у 12 поєдинках в складі юнацької збірної Бразилії (U-17).
  • Transfermarkt оцінює нинішню ринкову вартість нападника у 9 млн євро.