УПЛ пішла на перерву: знекровлений Рух врятувався від поразки Чорноморцю в останньому матчі 2022 року

Переглядів 684
Чорноморець. Фото: УПЛ
Чорноморець в перенесеному матчі 14-го туру УПЛ втратив виїзну перемогу над Рухом. Матч у Львові завершився з рахунком 2:2.

Чорноморець після поразки в домашньому поєдинку з Кривбасом (0:1) завітав до Львова з метою покращити турнірне становище перед зимовою перервою.

Рух перед грою з Чорноморцем не міг розраховувати на групу футболістів. Під питанням була участь Вів Соломона-Отабора, який встиг відновитися до останнього матчу УПЛ у 2022 році.

В першому таймі Чорноморець був більш наполегливим в атаці, що дозволило команді Романа Григорчука до перерви відзначитися двічі. Спочатку Дмитро Юсов на 25-й хвилині відкрив рахунок, а за десять хвилин потому подвоїв перевагу Чорноморця.

По перерві одесити зробили ставку на втримання рахунку, проте іншої думки були господарі, які знайшли в собі сили грати далі. Переломним у матчі став гол Василя Руніча на 62-й хвилині, який надихнув команду Леоніда Кучука продовжувати атакувати.

На 84-й хвилині Рух відзначився вдруге у ворота Чорноморця – Ростислав Лях прострілив на ніким неприкритого Ярослава Карабіна, який своїм голом врятував Рух від поразки Чорноморцю. Фінальний свисток зафіксував бойову нічию – 2:2.

Рух відпочиватиме на 12 сходинці турнірної таблиці УПЛ з 14 очками. Чорноморець з 11 балами залишається передостанньою командою в чемпіонаті.