«УПЛ заслуговує на більшу увагу»: Setanta – про трансляцію всіх матчів 30 туру за кордоном

Переглядів 202
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
«УПЛ заслуговує на більшу увагу»: Setanta – про трансляцію всіх матчів 30 туру за кордоном
Колаж: «УФ»
Головний виконавчий директор Setanta Sports Гіоргі Пруідзе розповів про плани офіційного мовника УПЛ 2022/23 показати матчі останнього туру чемпіонату України у повному обсязі для закордонної аудиторії.

Setanta Sports сьогодні оголосила що за поєдинками 30 туру УПЛ, крім українських глядачів зможуть стежити користувачі з десяти країн:

«Ми покажемо неймовірну розв'язку УПЛ у десяти країнах. На нашу думку, український чемпіонат заслуговує на більшу увагу і таке покриття має стати повсякденною реальністю для ліги».

Менеджер також заявив про необхідність трансляцій чемпіонату України за кордоном для розвитку продукту.

«У глобальному сенсі вихід на міжнародний ринок для УПЛ має стати поштовхом для подальшого розвитку. І ми щиро бажаємо лізі, щоб із кожним роком кількість країн, де можна подивитися УПЛ, зростала», – наводять слова Пруїдзе  Setanta Sports.

Раніше ми повідомляли, що офіційний транслятор УПЛ Senatna Sports припинить співпрацю з Прем'єр-лігою наприкінці поточного сезону.

Клуби Прем'єр-ліги наприкінці травня підтримали ідею створення незалежної OTT платформи УПЛ-ТБ для трансляції матчів чемпіонату України.