В чемпіонаті України змінився лідер: Ворскла шокувала Дніпро-1 Максимова, обігравши свого колишнього тренера

Переглядів 1981
Родрігес святкує переможний гол. Фото: СК Дніпро-1
У матчі 16-го туру чемпіонату України Дніпро-1 приймав Ворсклу. Команда Віктора Скрипника святкувала перемогу над підопічними Юрія Максимова (2:1).

У суботу, 2 грудня, Дніпро-1 приймав полтавську Ворсклу в матчі 16-го туру української Прем'єр-ліги.

Рахунок в грі було відкрито на вже на третій хвилині зустрічі! Богдан Лєднєв завдав точного удару з гострого кута, відправивши м'яч у сітку воріт Павла Ісенка.

На 31-й хвилині полтавці завдяки чудовій комбінації, яка закінчилася влучним ударом Артема Челядіна, зрівняли рахунок. А вже за 11 хвилин Феліпе Родрігес з передачі Ібрагіма Кане вивів Ворсклу вперед.

У другому таймі обидві команди голів не забивали.

Відео голів в матчі Дніпро-1 – Ворскла

Фінальний свисток головного арбітра матчу Анастасії Романюк зафіксував неочікувану перемогу команди Віктора Скрипника над підопічними Юрія Максимова на «Дніпро Арені».

Українська Прем'єр-Ліга. 16-й тур

Дніпро-1 – Ворскла – 1:2 (1:2)

Голи: Лєднєв, 3 – Челядін, 31, Родрігес, 42

• Максимов очолював Ворсклу з 2019 по 2022 рр.
  • Дніпро-1 після цієї поразки опустився на другу сходинку турнірної таблиці УПЛ, маючи 33 бали та поступається Кривбасу за додатковими показниками.
  • Ворскла водночас набрала свої 22 залікові пункти, що дозволяє розташовуватися на сьомому місці.
  • Свій наступний матч дніпровський клуб проведе проти Полісся (8.12), а полтавці зіграють проти Руха (10.12).