«В цьому сезоні був би знахідкою для Шахтаря»: Вацко сказав, хто потрібен донецькій команді

Переглядів 2263
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«В цьому сезоні був би знахідкою для Шахтаря»: Вацко сказав, хто потрібен донецькій команді
Віктор Корнієнко. Фото: Google
Віктор Вацко вважає, що для Віктора Корнієнка будуть важливими збори з донецьким Шахтарем. Футболісту потрібно буде себе добре зарекомендувати.

Віктор Вацко висловився про захисника Шахтаря Віктора Корнієнка:

«Вітя Корнієнко тільки після травми. Він уже працює в загальній групі. Але, ви розумієте, він дуже багато пропустив. Він не готовий зараз виходити на поле грати в футбол особливо, коли ми говоримо про фінал сезону і колосальну відповідальність», – сказав Вацко в ефірі авторської передачі. 

Український журналіст зазначає, що Корнієнку потрібно буде себе проявляти під час літніх зборів:

«Будемо чекати літа. Йому потрібно пройти збори із командою і там на зборах уже доводити свою якість Ігору Йовічевічу. Корнієнко, якщо брати його оптимальну форму, в цьому сезоні був би знахідкою для Шахтаря. Він боєць, орієнтований на атаку. Він безстрашний. Психологія просто фантастична». 

Також Вацко зазначає, що треба бути на сто відсотків готовим, аби конкурувати в Шахтарі:

«Але щоб конкурувати потрібно бути на сто відсотків готовим функціонально. Літні збори будуть для нього дуже важливими з точки зору його перспектив і майбутнього у донецькому Шахтарі».   

За три тури до фінішу сезону Шахтар із 66 очками лідирує в УПЛ. Дніпро-1 з 64 балами іде другим, Зоря з 61 очком розташовується на третій позиції. Динамо, маючи в своєму активі 53 бали, іде на четвертому місці в чемпіонаті України.