В Поліссі чекають нових трансферів: житомиряни не бажають здавати позиції

Переглядів 265
Аватар Олександр Карпенко Олександр Карпенко
2 голоси
В Поліссі чекають нових трансферів: житомиряни не бажають здавати позиції
Фото: ФК Полісся
Генеральний директор Полісся Володимир Загурський висловився про роботу житомирського клубу під час зимового трансферного вікна.

За словами генерального директора Полісся, житомирська команда продовжує активну діяльність на трансферному ринку в пошуках підсилення.

Керівництво клубу налаштоване підтримати головного тренера Руслана Ротаня якісними придбаннями.

«Є ряд позицій, які за вимогою нового тренерського штабу мають бути посилені для підтвердження тих позицій, які ми посідаємо і для здобуття нових звитяг», – наводить слова Загурського Football.ua.

Раніше топменеджер Полісся відреагував на підписання хавбека ЧФР Клуж та збірної Косово Ліндона Емерлляху, який обійшовся житомирянам в рекордні два мільйони євро.

  • Після 16 турів Полісся має у доробку 30 залікових балів та посідає в турнірній таблиці УПЛ третю сходинку.
  • У наступному турі команда Руслана Ротаня на виїзді зіграє проти ковалівського Колосу. Базова дата – 21 лютого 2026 року.
Реклама
1000000 грн за депозит
9.7
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри